Kim Milyoner Olmak İster’de renkli anlar! ‘Şov başlıyor’

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışması, sorulan sorularla ve renkli yarışmacılarıyla sık sık gündeme geliyor.

Yarışmanın son bölümüne, Hakan Demir isimli yarışmacı damga vurdu. 50 yaşındaki yarışmacı, eğlenceli ve enerjik tavırlarıyla izleyenlere renkli anlar yaşattı.

“EN BÜYÜK HAYALİM SİZİNLE BİR DİZİDE OYNAMAK”

Yarışmaya başlamadan önce İmirzalıoğlu ile bir anısını anlatan Demir, şöyle konuştu:

Benim sizinle bir anım olmuştu, 24 sene önce. Mükemmel bir anıydı. Taksim’de bir televizyon programından çıkıyordunuz. Sizi görünce hemen taksiden indim, atladım önünüze. ‘Kenan Bey, merhaba’ dedim. ‘Merhaba’ dediniz. ‘En büyük hayalim ne biliyor musunuz Kenan Bey? Sizinle bir dizide oynamak’ dedim. ‘Ajansa yazıl!’ diye cevap verdiniz.

“AJANSA YAZIL!”

‘Aradan neredeyse bir 15 sene geçti. Sonra sizi Cihangir’de gördüm. Bir baktım, Kenen İmirzalıoğlu jeep’te. ‘Bir dakika!’ dedim, arabayı durdurdunuz siz, camı açtınız. ‘Kenan Bey, merhaba’ dedim. ‘En büyük hayalim sizinle dizide oynamak’ dedim. Bana yine ‘Ajansa yazıl!’ dediniz.”

Demir, ardından İmirzalıoğlu’na bir kez daha; “Şimdi soruyorum size Kenan Bey. En büyük hayalim sizinle dizide oynamak. Ne diyorsunuz?” diye sordu. Ünlü oyuncu ise “Ajansa yazıl!” cevabını vererek izleyenleri güldürdü.

“SİZİ GÖRÜNCE HEYECANLANDIM”

“Sizi görünce heyecanlandım, Türkiye’nin en yakışıklı adamı var karşımda” diyen yarışmacı, başarılı bir performans sergiledi.

Hakan Demir’in karşısına, “Su fışkırtarak saldıran Pokemon hangisidir?” sorusu çıktı. Demir, şıkları arasında ‘A- Charizard’, ‘B- Squirtle’, ‘C- Jigglypuff’, ‘D- Pikachu’ bulunan beşinci soruya; B- Squirtle diyerek doğru cevap verdi.

Soruyu doğru cevaplamasının ardından heyecanlanarak, “Şov başlıyor!” diyen yarışmacı, ikinci baraj sorusuna kadar ilerlemeyi başardı.

TANJU ÇOLAK SORUSU, YARIŞMACININ SONU OLDU!

Demir, “Hangisi Tanju Çolak’ın Türkiye 1. Futbol Ligi’nde gol krallığı yaşadığı takımlardan biri değildir?” sorusu karşısında zor anlar yaşadı.

Şıkları arasında ‘A- Galatasaray’, ‘B- Fenerbahçe’, ‘C- Beşiktaş’ ve ‘D- Samsunspor’ bulunan soruya; ‘D- Samsunspor’ diyerek yanlış cevap veren yarışmacı; ‘Kim Milyoner Olmak İster’e veda etti.

‘C- Beşiktaş’ cevabını bilemediği için elenen şarkıcı, 5 bin TL ödül aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir