Başkan Erdoğan’a sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a isminin yazılı olduğu 48 numaralı Muğlaspor forması takdim eden Başkan Kıyanç, Muğla Valisi İdris Akbıyık, AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete, Yakup Otgöz, AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça ve Muğlaspor eski kulüp başkanlarından Hamza Akercan’ın hazır bulunarak destek sağladıkları görüşmede elde edilen şampiyonluk ve yeni sezon öncesi kulübün çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Muğla Atatürk Stadyumu’nun durumunu da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aktaran Başkan Kıyanç, Menteşe ilçesinde profesyonel lig maçlarının oynanabileceği başka bir stadın olmadığını, yıkım kararı alınan mevcut Atatürk Stadyumu’nun koşu parkur alanlarına 4 bin 500-6 bin kişilik çelik tribün yapılması hususunda ricada bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muğla Atatürk Stadyumu’na çelik tribün yapılması konusunun Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak ile detaylı bir şekilde görüşülmesi için talimat verdi.

Başkan Kıyanç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile önümüzdeki günlerde görüşme gerçekleştirecek. Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç, 8 Eylül’de liglerin başlayacak olmasından dolayı önümüzdeki sezon Muğlaspor’un iç saha maçlarını Muğla Atatürk Stadyumu’nda oynayabilmesi adına çelik tribün yapımının tamamlanması için hazırlanan projeleri ve teklifleri Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a aktaracak, çelik tribün ihalesinin acilen yapılması için talep ve ricada bulunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir